Weronika jest uczennicą klasy IV Technikum żywienia i usług gastronomicznych. Swoją pasję do tworzenia niezwykłych wyrobów cukierniczych rozwijała w kole cukierniczym oraz w czasie licznych szkoleń branżowych.  Swoje umiejętności prezentowała podczas imprez szkolnych oraz w czasie realizowania praktyk zagranicznych i krajowych w najwyżej pozycjonowanych hotelach. Jesteśmy DUMNI ponieważ po raz kolejny została doceniona przez autorytety w branży astronomicznej. Weronika  w październiku bieżącego roku została nominowana, jako jedna z 8 wyłonionych talentów z całej Polski do finału SkillsPoland 2022– prestiżowej olimpiady talentów o zasięgu ogólnopolskim w branży cukierniczej, która odbywała się w Gdańsku.

GRATULUJEMY WERONICE  ZAJĘCIA MIEJSCA NA PODIUM – III MIEJSCE W TAK PRESTIŻOWYM wydarzeniu  branżowym  JEST OGROMNYM wyróżnieniem.

Wszyscy dzielnie kibicowaliśmy naszej podopiecznej. Uczniowie szkolnej grupy cukierniczej pod opieką nauczycieli Anny Mulak i Adama Kosobuckiego stanowili cenne wsparcie na miejscu podczas konkursu. Dziękujemy również szefowi kuchni w hotelu Elements Hotel & SPA***** Panu Robertowi Kopaczowi za wsparcie merytoryczne podczas przygotowań do olimpiady. 

Leave Comment