W tej niezwykłej atmosferze odbyło się uroczyste podpisanie porozumienia między Dolnośląskim Zespołem Szkół w Biedrzychowicach a Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu – Filia w Jeleniej Górze. Porozumienie obejmuje współpracę w zakresie m.in:

– możliwości czynnego udziału uczniów Szkoły w wybranych wykładach i zajęciach prowadzonych w Filii;

– możliwości uczestnictwa uczniów Szkoły w prelekcjach, prezentacjach i spotkaniach informacyjnych, warsztatach, wykładach otwartych, które są organizowane w Filii;

– uczestniczenia wybranych uczniów Szkoły w stażach i praktykach w Wirtualnej Studenckiej Firmie Konsultingowej, współpracy z kołami naukowymi oraz Samorządem Studenckim Radą Studentów Filii.

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego to ważny moment nie tylko dla uczniów, ale również dla nauczycieli i rodziców. Wszystkim uczniom życzymy zapału do nauki, wielu sukcesów, wzajemnej życzliwości, satysfakcji z czasu spędzonego w szkole oraz dużo radości!

Nauczycielom oraz rodzicom życzymy cierpliwości i niesłabnącego zaangażowania w proces edukacyjny dzieci i młodzieży oraz dumy z sukcesów podopiecznych.

Leave Comment