Drodzy Słuchacze kursów kwalifikacyjnych! Miło nam będzie powitać Państwa w murach Dolnośląskiego Zespołu Szkół w Biedrzychowicach. Zajęcia rozpoczynają się 23 i 24 września 2022. W zakładce plan zajęć znajdują się pliki zawierające szczegółowe plany dla poszczególnych semestrów. Terminy kolejnych zjazdów zostaną opublikowane w najbliższym czasie. Zapraszamy.

——————————————————————————————————————–

Zasady logowania i uczestnictwa w zajęciach.

  1. Otwieramy stronę www.google.pl
  2. W prawym górnym rogu zaznaczamy Gmail
  3. Logujemy się na szkoleniowe konto pocztowe, wpisując w loginie swoje imię  i nazwisko

login: imię.nazwisko@biedrzychowice.pl

hasło tymczasowe: Biedrzych123#

4. Hasło należy sobie zmienić.

5. Na tę pocztę szkoleniową będą Państwu przychodziły wiadomości, należy je odczytywać, początkowo będą to zaproszenia do zajęć z poszczególnych przedmiotów. Należy te zaproszenia zatwierdzić i od tego momentu wszystkie materiały będą dla Państwa dostępne jak w „sali szkoleniowej”.

6. Konta szkoleniowe są stworzone analogicznie, ułatwia to pracę nauczycieli i słuchaczy na jednej platformie, ułatwi Wam także kontakt w grupach.

7. W prawym górnym rogu należy kliknąć wielokropek, a następnie wybrać ikonkę Classroom.

8. W momencie utworzenia sali przez nauczycieli i przyjęcia zaproszenia do lekcji, będziecie Państwo widzieli, które sale są dostępne i jakie materiały zostały w nich umieszczone.

9. Bardzo proszę o cierpliwość i wyrozumiałość, mieliśmy mało czasu na przeorganizowanie pracy, część nauczycieli nie pracowała na tej platformie, też się uczy. Na pewno wszystko nadrobimy i wspólnie damy sobie radę.

Wszystkim życzę dużo zdrowia. Służę pomocą, proszę pisać apolonia.grabska-gajczyk@biedrzychowice.pl lub dzwonić pod numer szkolny od poniedziałku do piątku.