Uczniowie klas I i II DZS W Biedrzychowicach udali się w środę 1 lutego do Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu. To jedyna uczelnia w Europie Środkowo-Wschodniej akredytowana przez CILT (UK).

Pobyt na uczelni rozpoczęliśmy od zajęć prowadzonych przez panią Patrycję Bill. Na zajęciach w laboratorium inżynierii logistycznej poznaliśmy technologię kodów kreskowych (ich odczytywanie, tworzenie i zastosowanie), a także nowoczesny system RFID (czyli technologię wykorzystującą fale radiowe)

Na wykładzie mieliśmy możliwość zweryfikowania naszej wiedzy teoretycznej z praktyką. Dowiedzieliśmy się jakie jest zapotrzebowanie na bezpieczeństwo w logistyce oraz reagowanie emergency w transporcie. Wykład poprowadził Pan Grzegorz Wiśniewski.

Resztę naszego czasu we Wrocławiu spędziliśmy na rozrywce i rekreacji w parku trampolin GoJump i parku handlowym Bielany.

Wycieczka była udana. Wzbogaciliśmy naszą wiedzę i umiejętności praktyczne, zrelaksowaliśmy się w czasie wolnym i zintegrowaliśmy nasz team logistyków szkoły w Biedrzychowicach.

Leave Comment