Kolejne warsztaty w naszej szkole. 3. grudnia gościliśmy w naszej szkole uczniów ze Szkoły Podstawowej w Rząsinach. Przyjechali oni do nas na warsztaty rękodzielniczo – cukiernicze. Najpierw, wspólnie z członkami szkolnego koła rękodzielniczego i z panią Sylwią Szejmo odkrywali swoje talenty tworząc kartki bożonarodzeniowe. Kartki okazały się co jedna to piękniejsza. Drugim etapem warsztatów był wyrób pierników, pod czujnym okiem pani Anny Mulak – opiekunki koła cukierniczego w szkole. Wałkowali, wycinali i malowali  Koniec końców przepyszne pierniczki zostały zjedzone przez uczestników warsztatów oraz ich opiekunów. Podczas poczęstunku kierownik PNZ, pani Agnieszka Rajczakowska-Strach opowiedziała o kierunkach kształcenia w naszej szkole. Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie.

Leave Comment