Bardzo szybko upłynął miesiąc i znów mogliśmy doświadczyć teatralnych emocji. Dnia 29.10.2021r. w piątkowy wieczór odbył się kolejny szkolny wyjazd do Teatru im. C.K. Norwida w Jeleniej Górze. Tym razem  w wyjeździe wzięła udział jeszcze większa liczba uczniów niż poprzednio. Zadowolenie i wrażenia z poprzedniego spektaklu zachęciły  kolejnych przedstawicieli młodzieży do zasmakowania w sztuce teatralnej.

Obejrzeliśmy spektakl, który dostarczył nam niebywałych emocji. Jego reżyserowi bowiem udało się tak adaptować opowiadanie Agathy Christie, że widzowie oglądali je z zapartym tchem.  Nieliczni tylko potrafili przed końcem przedstawienia odgadnąć,  kto jest mordercą. Wartko płynącej akcji towarzyszyła przepiękna scenografia, nastrojowa muzyka i zachwycające efekty specjalne.

Wszyscy uczestnicy zdeklarowali się do udziału w kolejnym podobnym wyjeździe. To wspaniale, że mamy możliwość wybrać między kolejnym piątkiem spędzonym przed ekranem (telewizora, komputera, telefonu) a kontaktem z żywym człowiekiem – aktorem.

Leave Comment